.

Велосипедот Анти-кражба Синџир за Заклучување, 110Db Висока Decibel Smart Аларм Анти-кражба Заклучување, Дигитална Безбедност на Лозинката за Заклучување на Вратата Велос?

Велосипедот Анти-кражба Синџир за Заклучување, 110Db Висока Decibel Smart Аларм Анти-кражба Заклучување, Дигитална

DEN 729.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Smart аларм заклучување ќе аларм веднаш кога тресење или движење на бравата, алармот веднаш при сечење на челични јажиња или отстранување на заклучување со завртки.Интелигентни аларм секогаш го штити вашиот имот.Нема копче потребни Дигитални лозинка отклучите екранот, заклучување/отклучување копче операција, без повикување потребно.Немојте да се грижите за губење на клуч, можете да го промените лозинка во било кое време.Висок decibel аларм анти-кражба синџир за заклучување може да емитираат високо-decibel звук на алармот од 110db.Звукот е гласни и јасни, што може да го привлече вниманието на минувачите и ефикасно одвраќање криминалци.Задебелена челичното јаже Челичното јаже дијаметар 10 mm, должината 80 см, ефективни анти-сечење и анти-љубопитните.Исто така може да се користи како дефанзивна камшик кога извлекување на жица јаже.IP44 водоотпорен IP44 водоотпорен сертификација, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Придвижуван од три ААА Број 7 батерии(Не се Вклучени), 8 месеци, времето на мирување и имаат ниска моќност индикација функција.Спецификации : Напојување : Три AAA Батерии (Не се Вклучени) на животниот век на Батеријата : режим на чекање, околу 8 месеци или повеќе Спецификација на челик јаже : дијаметар 10 mm, должината 80 см Синџир Спецификација : 6mm во дијаметар и 80см во должина од температурата на работа : - 10 ~60℃ Температура на Чување : -20 ~+80 ℃ Големина на : 9.2*5.5*3.4 cm/3.6*2.2*1.3 во Пакет Тежина : 300g/10.6 оз Пакет Листа : 1 * Заклучување (Батерии Не се Вклучени) 1 * Шрафцигер 1 * Прирачник За Корисникот.

Главните својства

6mm in diameter and 80cm in length :
Operating temperature:
- 10 ~60℃
Storage Temperature:
-20 ~+80 ℃
Size:
9.2*5.5*3.4cm/3.6*2.2*1.3in
Package Weight:
300g/10.6oz