.

Pua со Стапови (Кала'au) - Хавајски Hula Танчерка - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите - Чист Јаглерод Архивски Мастила - 290gsm Бамбус Хартија Ликовната ?

Pua со Стапови (Кала'au) - Хавајски Hula Танчерка - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите

DEN 2160.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Неверојатно Богата Топло Сепија Монохроматски Црно и Бело Печатење со Целосна Тонски Длабочина.Премиум 290gsm (20mils) Топло-тон Ликовната Уметност Мат Хартија Изработени од Природни и Еколошки Бамбус-влакна.Печатени користење на Чиста 100% Точно саѓи Мастила за Долговечност и Archivability.Печати Вкупната Големина : 9 x 12 во.Големина : 9x12 во B&W Јаглерод Ликовната Уметност Печати.

Главните својства