.

Dulse Снегулки - Сертифицирани Органски - Морска Зеленчукот, се мијат, Чиста Вегетаријанска - Мејн Брег 4oz. (Пакување ОД 2)

Dulse Снегулки - Сертифицирани Органски - Морска Зеленчукот, се мијат, Чиста Вегетаријанска - Мејн Брег 4oz.

DEN 766.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени со Сите Природни Материјали - Без Хемикалии НЕКОГАШ се Користи.Секое Зрно Е Рачно Одбраната.Највисок Квалитет На Природен Производ.Ние се специјализираат во сите најдобри Органска Храна, Суровини и Храна, Macrobiotic, Вегетаријанци, Глутен Слободни, Азија, Гурманските и Специјалност храна и сродни Природни Садови и Физички Домашни производи кои се достапни насекаде.Ние нудиме врвен квалитет на производи наменети за секоја непце и исхрана начин на живот, секогаш имајќи во предвид балансот на вашето тело, ум, дух и живот.

Главните својства