.

Том Форд Snowdon FT0237 очила за сонце-52N Темно Хавана (Зелени Леќи)-52mm

Том Форд Snowdon FT0237 очила за сонце-52N Темно Хавана (Зелени Леќи)-52mm

DEN 5880.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ацетат.Италија.Не-Поларизирани.Леќа ширина : 52 милиметри.Мост : 21 милиметри.Рака : 145 милиметри.Модел - 0237 SNOWDON.Леќа Бои - Зелена.Рамка Боја - Темно Хавана.Рамка Материјал - Пластика.Доаѓа Со - Том Форд очила за сонце доаѓаат со Том Форд брендирани случај соодветни за овој модел (може да варира од случаите на сликата со сезоната и големина варијации).Том Форд очила за сонце 0237 SNOWDON 52 N Темно Хавана Зелена се врвен гроздобер изглед пар на очила за сонце, и не можете да добиете било подобро прифаќање на оваа отколку од Џејмс Бонд на себе.Даниел Крег носеше овие како 007 во Спектарот и ние навистина не треба да се каже многу повеќе!Тие имаат ретро чувствуваат со релативно тешки квадрат wayfarer стил рамка со Том Форд потпис "Т" на храмот и Том Форд логото од лево на леќите.

Главните својства