.

Смешно Човек Чаши Gnome и Dachshund Градина Gnome Статуа - Внатрешна/Надворешна Градина Gnome Скулптурата за Патио, Двор или Тревник

Смешно Човек Чаши Gnome и Dachshund Градина Gnome Статуа - Внатрешна/Надворешна Градина Gnome Скулптурата за

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова Статуа Е Рецка Над Просекот Статуата!Рака Моделирани И Насликани Со Екстремни Детали За Да Се Направи Оваа Gnome И Dachshund Сон Тим Дојде Во Живот!!Исто Така, Изградена На Висок Квалитет На Камен Смола И Отворено Одделение Боја Да Го Издржат Било Груби Надворешни Услови.GNOME Содржината Доаѓаат Нови Поединечно Заградени Со Precut Styrofoam Вметнете За Додаде Превозот Заштита.МАТЕРИЈАЛ : Високо Квалитетен Камен Смола Кои Можат да Бидат Сместени во затворени простории Или на Отворено.ГОЛЕМИНАТА : 8" (21cm) Високи по 12" (30cm) Широк; ве Молиме Погледнете ја Големината на Сликата За Повеќе Детали.ЗА СМЕШНИ ЧОВЕК ФИЛЏАНИ : Оваа Статуа Била Дизајнирана И Создадена Исклучиво од Страна на Смешно Човек Чаши.Смешно Човек Филџани Е Доверлив Компанија Основана Од Страна Браќа, Чија Мисија Е Да Се Создаде Висок Квалитет На Производи За Кои Се Стави Насмевка На Твоето Лице.

Главните својства