.

Женска Дожд Грб Лесни Маскирани Долг Мантил Отворено Дише Ветер Јакни

Женска Дожд Грб Лесни Маскирани Долг Мантил Отворено Дише Ветер Јакни

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Spandex.Патент и Копчето Нагоре, Двојно Proteciton Дизајн затворање.Лесен Дожд Јакна -Изработени од 95% Полиестер и 5% Spandex.Премиум материјали, кожа-пријателски, дише и удобен за носење.Дише Дожд Палта за Жените-Оваа женска дожд грб опремен со внатрешна мрежа, и уникатни дише дизајн на задната страна, вие не грижете се, за да не дише во лето.Windproof и Водоотпорен Мантил-Женска ветер јакни водоотпорен со аспиратор, батон и патент пред затворање дизајниран може да ве сува и топла во врнежлив, снежните или windy ден, многу добар водоотпорност лесно да брзо сушење.Моден Женска Дожд Јакна-Еластичен појас дизајн може да се вклопи во вашиот половината и обликувањето на тенок тело, и 2 пред комунални џебови може да ги задржи вашите раце топли во ладна ден или држете се сите видови на работи.Жените Windbreak Јакна-Ова долго ровот грб е топло и доволно долго за да штит од ветрот и студено време.Многу совршени за дневна повик, активности на отворено како на пример пешачење, планинарење, маратон, работи, кампување, риболов, велосипедизам.Затворање Тип : Zipp до + Копчето up Length : Долго Style Hood : Hooded Waist : Еластична Waist Pocket : 2 Големи Pockets Inner Desgin : Mesh Occasion : Многу совршени за дневна повик, активности на отворено како на пример пешачење, планинарење, маратон, работи, кампување, риболов, велосипедизам.

Главните својства