.

МАГИЈАТА Големината Спреј Светлина Тело – Не Flaking или Затнување! Светлината Пеглање Спреј – 20oz Навремено Железо Спреј за Облека (Пакување од 2) – чиста Постелнина М

МАГИЈАТА Големината Спреј Светлина Тело – Не Flaking или Затнување! Светлината Пеглање Спреј – 20oz Навремено

DEN 1919.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ја наместите така копчето укажува на црвена точка.Ткаенина бакшиш спреј ги отстранува брчки од ткаенина брзо и лесно и без дамки или оштетување.Не користите на облека етикетирани како "суво чистење само.СОДРЖИ : Вода, Propellant, Филм Поранешниот, Пеглање Помагала, Контрола на Квалитет Агенти, Мирис.ЗА ГОЛЕМИ ПРЕДМЕТИ – спреј и железо дел на време.Магијата Големината Спреј Светлина Тело враќа оригинални тело и ги отстранува брчки кога се користи со железо.Тилт може во еден агол од 45° степени, 8 и 9 инчи далеку од ткаенина потоа спреј лесно.Не користите на облека етикетирани 'суво чистење само'.БРЗИНА ПЕГЛАЊЕ : Ако немате време да се исуши чисти – добиете професионален изглед дома и железо вашата облека да биде свежо јасни со помош на Магија Големината Спреј Светлина Тело. *Исто така можете да железо сите на вашите омилени работи, како и листови, кујнски крпи, завеси и повеќе за свеж мирис навремено слободни дома.Пар дополнителни јасни изглед со освежувачки и чисти ткаенина мирис.Чиста ПОСТЕЛНИНА МИРИС : Изгледа свежо, мирисот на свежо со Fibrefresher Мирис Технологија.Едноставно спреј и железо вашата облека да се изедначи свежи совршенство.ЗА ДОДАДЕ ТЕЛО – спреј и железо повторно.МАГИЈАТА Големината Спреј Светлина Тело 20 мл Лименки (Пакување од 2) Брзина Ironing Quickly Отстранува Wrinkles Leaves Свежи, Мазна Appearance Fresh Лен Scent Great за cottons, постелнина, синтетика, мешавини и knits Container Големина : 20 мл.УПОТРЕБА НА движење : Оваа навремено releaser спреј за пеглање е совршен за секојдневна употреба.Работи како магија!Облека лесно навремено кога спакувани далеку за време на патување или зачувани во плакарот.БРЗО ги ОТСТРАНУВА БРЧКИ : Ова железо спреј за облека работи одлично на синтетика и мешавини.Супериорен сува-чисти изглед на дел од цената.ПЕГЛАЊЕ СОВЕТИ : ДА се СПРЕЧИ ЖЕШКОТО железо брзо и без проблеми.Користете го за да се елиминира брчките на памук, постелнина, синтетика, мешавини и knits.Магијата Големината дава светлина тело на сите перат ткаенини.Ткаенина бакшиш елиминира мирис, имајќи мирис на свежо во текот на целиот ден долго!.Користење на сите перат ткаенини.Да се намали за пеглање време и хемиско чистење трошоци со нашите навремено железо спреј за облека.

Главните својства