.

Род Desyne Lockseam 2-Инчен Царинење Прозорец Завеса Род Сет, од 18 до 28-Инчен

Род Desyne Lockseam 2-Инчен Царинење Прозорец Завеса Род Сет, од 18 до 28-Инчен

DEN 588.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа група ги вклучува еден тешки заклучување цвест завеса род 3/4 инчи висок, проекти 2 инчен надвор од ѕидот, се протега 18-28 инч.Овој род е дизајниран за поддршка на род џеб завеси или valances.Одличен квалитет здрав завеса прачка со слој од внатре и од надвор.Челик материјал, загради и монтажа хардвер вклучени.Бела боја.Големина : 18 до 28-Инчен.

Главните својства