.

Sollifa Килим Лента,16 Компјутери Двојна Двострано Перат Отстранлив Килим Затка Зафат Вашата Област Килим, Не се Лизга Лепило Спречи Навивам за Тврдо дрво Подови Зафат

Sollifa Килим Лента,16 Компјутери Двојна Двострано Перат Отстранлив Килим Затка Зафат Вашата Област Килим, Не

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【16 пакет & долготрајни лепило】:16 PCS килим затка вреднува пакет .Добрите : за Да се спречат несреќи од лизгање и лизгање кога вашите деца или домашни миленици се кандидира низ, или постарите луѓе одат преку него, на овие не-пропадна килим ленти ќе го чувате вашиот тепих во место.Кога ќе се отстранат од тепихот ,тоа е лесно да се чисти подот.Потоа отстранете ја филм за покривање на силиконски површината и притиснете на руг цврсто на подот(САД патент-во тек).На adhesiveness ќе се реактивира и ќе биде како леплива, како нов!br> Работат на било тешко на тротоарите, но не за сите видови на теписи.【Спречи виткање и лизгачки】:Дизајниран со напредни не се лизга и да се спречи виткање технологија се задржи на килими во место,voiding лизгање несреќи и правилно да се реши досадни тепих проблеми како виткање, лизгање, виткање и домашно милениче commoving. Стап и притиснете го на тепих.br> Овој производ не може да се користи на топла теписи, или на врвот на душекот или на тепих. Излупете исклучување на бела хартија од назад. Чистење на применуваат површината.

Главните својства