.

100Pcs Кабелот Брави за Маска, Силикони Јаже ви дава опција да изберете за Drawstrings, Фиксна и Отстранлив Јаже Кабелот за Заклучување Тока, Прилагодлив Еластична Кабелот ?

100Pcs Кабелот Брави за Маска, Силикони Јаже ви дава опција да изберете за Drawstrings, Фиксна и Отстранлив

DEN 487.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅Карактеристики : Еластична кабелот брави за drawstrings, приспособување тока маска прилагодувач има поширока и тесна дупка на двата краја, доволно flex на кабелот ви дава опција да изберете да се работеше за 1/4", 1/5", 1/8" инчи на еластична јаже.Кабелот брави за еластична прилагодувач, исто така, може да се користи за текстил маски, памук маски, маски за еднократна употреба, итн. ✅Високо-Квалитетни Материјали : На прилагодливи кабелот брави за лицето маска е направен од високо-квалитет со силиконска, мека, и тешко да се пробие, deformable, и вметнување дупката е широка, еднократно.Се движат лицето маска прилагодувач на ниво на удобност, се задржи во соодветна место, лицето маска tightener голем решение за возрасни & детска маска.Убаво е да се намали уво притисок и болка за подобра заштита. ✅Како да го Користите : Нашиот мозок брави затки, лесно може да се прилагоди на должината на кабелот да одговара за различни лицето големини, едноставно протнат заедно и приспособување тока може да се движи слободно нагоре и надолу.Кога објави, напнатост е ангажирана и приспособување тока останува во место.Достапни за сите возрасти. (1free stringing алатка понудени). ✅Широк Спектар на Употреба : Нашиот круг и рамно еластична кабелот прилагодувач брави не само за маската, lanyard тока, исто така, може да се широко се користат за shoelaces, се соочуваат со шамија, necklines, шорцеви, хулахопки, ракави, повеќе рачно изработени производи.Тоа може да помогне да се спречи јажиња или drawstrings од лизгање надвор и да помогне да се подобри ефикасноста на работата, вашиот најдобар избор за домашен шиење & одлуки. ✅Количина Е Доволна и 100% Грижете се-Бесплатно Гаранција : пакет од 100 црна еластична прилагодливи пластични кабелот брави токи, може да се сретне секојдневна употреба и замената на потребите на вас и вашето семејство.Ние сме посветени да ви нудиме високо-квалитетни производи и пациентот услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Боја : црна.

Главните својства