.

baotongle 12 КОМПЈУТЕРИ навивање Тимот Разиграните Забава Poms Pompoms Навиваат Костим Додаток за Страна Танц Спорт

baotongle 12 КОМПЈУТЕРИ навивање Тимот Разиграните Забава Poms Pompoms Навиваат Костим Додаток за Страна Танц

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прекрасен Квалитет : Тоа е направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, кој е издржлив и лесен за носење.Вкупната тежина : 240g се Справи со Должина : околу. 7cm / 2.75" Жица Должина : околу. 24cm / 9.44".Демонстрира енергична екипа : Можете да го користите за да ги бодри со cheerleaders, танц и аеробик.Светла боја симболизира горење ентузијазмот на луѓето.Тоа веднаш може да се запали атмосферата и да се појават на публиката.Привлекување и Инспиративна Poms : Додадете контакт на искра да било навиваат кореографија со навиваат пом што беше направена за да се тресат.Добиете вашиот тимски дух случува со овој неверојатен сет на најгласен поборник пом пом додатоци.Креирај сопствен тим изгледа дека ќе им помогне на вашиот младински навиваат тим сјај на терен со овој пом.Разни апликации : Користи за спорт на состанокот, стадион, забава, одмор слават, фаза на изведба.Каков вид на големи игри и забави, на рака, во голема мера може да го подобри пријатна атмосфера, еден од најпопуларните топла производи.Што е тоа За : Згодна за навива squads, играчи, натпревари, партии, танчери и публиката.Изберете го вашиот Пакет : 12 компјутери cheerleading poms со пластични стапчиња.Карактеристики : Материјал : ПЕТ Пакет Тежина : околу. 240g се Справи со Должина : околу. 7cm / 2.75" Жица Должина : околу. 24cm / 9.44" Пакет се Вклучени : 12 x cheerleading poms Сакате да направите вашиот тим динамичен?Дали сакате веднаш да засвири со атмосфера на публиката?Сакате да им даде на вашиот тим најдобар охрабрување?Што чекаш?Нашите Lallado овации ќе биде вашиот најдобар избор.Прво на сите, тоа е светла, око-фаќање на бои, јасно тежина и лесен за употреба.Таа користи еколошки-пријателски МИЛЕНИЧЕ материјали и не мора да се грижите за загадувачките на животната средина. 12 парчиња Poms ги задоволат вашите квантитативни потреби.Овие работеше одлично кога ќе им треба, што беше како cheerleading костим додаток.Тоа е одличен прилог на вашето специјални настани и fundraisers.Креирање на сопствени тим изгледа дека ќе им помогне на вашиот младински навиваат тим сјај на терен со овој пом.Тоа е, исто така, згодна за навива squads, играчи, натпревари, партии, танчери и публиката.

Главните својства