.

ZIBY Трик Обука Стојат Cheerleading Лета Право Stunting Рамнотежа Тренер - исто Така, ја Промовира Рамнотежа & Координација кај Децата

ZIBY Трик Обука Стојат Cheerleading Лета Право Stunting Рамнотежа Тренер - исто Така, ја Промовира Рамнотежа

DEN 1298.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со цел да се подобри рамнотежата се одржи на акробации.Мала големина ви овозможува да вежбаат дома или во теретана или на друго место.Широка база обезбедува безбедност преку спречување на ѓубрето.Absolutelt Не Метал Или Дрво, Безбедно Да Се Практикуваат.Не се повредени паѓа врз нешто што ќе ја намали или нула вас!.Вие не треба да купат скапа опрема, само го користите овој застане за да завршена основна обука.КУПИ СЕГА СО ДОВЕРБА.Ако не сте 100% задоволни од било која причина, едноставно да го вратите вашиот Зрак за ЦЕЛОСНА НАПЛАТА без прашања праша.Кликнете на Додади во Кошничка копчето за сега.Ќе бидат среќни што не!.

Главните својства