.

Zeagoo Женска Flannels Долг/Навивам Ракавот Plaid Маици Памучни Проверете памучен ткаенина на карета Врвот S-3XL

Zeagoo Женска Flannels Долг/Навивам Ракавот Plaid Маици Памучни Проверете памучен ткаенина на карета Врвот S-3XL

DEN 671.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме цел еден големина до доколку сакате лабава одговара поради клиенти повратни информации : жените plaid кошула - Работи Мали. 92% памук и 8% полиестер.Голема Фланелен боксери кошула, мека, удобен и издржливи затворање.затворање.Овој класичен карирани маица е разноврсна начини да носат plaid за падне : Врзан на Половината; Завиткани околу половината, го прави секој поглед се чини дека веднаш повеќе мода напред и битник-esque.Копчето надолу кошула, свртување-Надолу јака, се тркалаат долг ракав, plaid шема, секојдневен лабава одговара, два во градите џебови, дечко стил - Голема прилог на било гардероба.Повик Дечко Копчето Надолу Кошула, Голема слоевит или носи сам.Нудиме класичен и бескрајно разноврсна се погледне за низа на викенд прослави, Одговара за пролет, рано лето, есен, зима. 6 големини (S, M, L, XL, XXL, 3 XL) и 16 Бои : ЦРВЕНА(големата црвена, црвена роза,лубеницата црвено вино раздерете); ЗЕЛЕНА(темно зелена, кели зелени, тревата зелена со различна големина plaids) Сина(светло сина, сина боја со бели plaids) ПОРТОКАЛ; СИВА(со морнарско сина/црна/зелена plaids); БЕЛА боја; РОЗОВА.Сите Класичен Доволно да се Стави на Година по Година.Боја : Зелена | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Дали имате фланелен боксери маица на вашата сопствена?Дали сте подготвени за овој мекост?.Проверете нашата убава колекција на фланелен боксери кошули (plaid или на друг начин) и да добиете на вашиот сопствен денес!.Можете да носат plaid маици на целата година, бидејќи тоа е толку разновиден дека може да се носи во многу различни начини. 1. Тај вашата plaid кошула околу твојот појас за сериозна 90-тите години атмосфера. 2. тај вашата plaid кошула во предниот дел. 3. Accessorize со шамија и да го спарите вашиот plaid кошула со уништени фармерки за удобен викенд облека. 4. Слој вашиот фланелен боксери под подуени вест. 5. Навивам вашиот plaid кошула во skater здолниште. 6. Навивам вашиот plaid кошула во твоите фармерки и да додадете шарени појас за рационализација изглед. 7. Слој вашиот plaid кошула под џемпер и нека јака и ракави pop-out за preppy изглед. 8. Слој тоа под јакна за да се задржи топло и супер повик.Големина Refenrence.Mafe - XL-558-182lbs.Madeline -S - 581-105lbs.

Главните својства