.

Сметководител Подарок Калкулатор Шарм Keychain Таа Верува дека Таа Може да Сметководител Инспиративни Подарок CPA Дипломирањето Накит (Таа Верува Сметководител KR)

Сметководител Подарок Калкулатор Шарм Keychain Таа Верува дека Таа Може да Сметководител Инспиративни Подарок

DEN 132.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Сметководител Keychain】- "Таа Верува дека Таа Може да значи Таа Не".Сметководител тематските шарм keychain, Уроци се состојат од калкулаторот, сто доларот сметка и Пари шарм. 【Мерење】- Сметководител Keychain : 5*1.2 см(1.97*0.47 инчи) Пари шарм : 1.3*2.1 cm (0.51*0.83 инчи) Калкулатор шарм : 1.3*2.3 см (0.51*0.90 инчи) СОВЕТИ : Прирачник за мерење дозволена грешка. 【Еко-пријателски & Safe Материјал】- Направени од не ' рѓосувачки челик кој е рециклира материјали, Со цинк легура Калкулатор, Пари шарм.Оваа кожа-friendly бразлетна е lead-free & nickle-бесплатно, без штета за здравјето. 【Подарок за Сметководител】- Подарок за сметководител CPA, уверение за јавни сметководител подарок keychain, CPA шарм keyring, дипломирањето подарок за овластен јавен сметководител CPA. 【Продажбата на Услугата】- Домот сомот накит пошта се користат за пакет и бродот на нашите keychain, подготвени за давање на подарок!За било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас, 24 часа на интернет услуги на клиентите и 30 Дена Гаранција за враќање на Парите.

Главните својства