.

Tekonsha Забавува Темперамент, 7-Начин, Компатибилен со Изберете Форд Транзит-150, Транзит-250, Транзит-350

Tekonsha Забавува Темперамент, 7-Начин, Компатибилен со Изберете Форд Транзит-150, Транзит-250, Транзит-350

DEN 3286.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овозможува целосно функционална 7-Начин (Опашка Светла, Лево/Десно да се сврти, Кочница, Обратно, Електричен Сопирачки и 12 Volt +).Краток спој и преоптоварување заштита на сите кола вклучувајќи ги и обратно.Пријатели со стандардни U. S. приколка 7-Начин конектори.Обезбедува Приклучок и Игра конектор за другар со сите Cequent кочница контроли.Поддржани од страна на Tekonsha е 1 година ограничена гаранција.Нема друг производ е дизајниран да специјално испорача се што е потребно за целосно функционална 7-Начин, ВКЛУЧУВАЈЌИ кочница за контрола на приклучокот.Нема повеќе piecing заедно производи.Овие проекти се обичај прави и ќе го НАМАЛИ инсталација време на инсталирањето на целосно функционална 7-Начин.

Главните својства