.

INFINITIPRO ОД CONAIR Топол Воздух Мулти-Styler ~ Volumize, Навивам, Бран, или се Изедначи со Еден Стил Алатка

INFINITIPRO ОД CONAIR Топол Воздух Мулти-Styler ~ Volumize, Навивам, Бран, или се Изедначи со Еден Стил Алатка

DEN 1679.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Топол Воздух Мулти-Styler : Стил како што се исуши; Користете го овој мулти-прилог Топол Воздух Четка за да се создаде салон за убавина-стил blowouts, мазна и исправете, и да се создаде кадрици или бранови со 1 1/4-инчен виткање железо со отстранлив клип.Напредни Ionic Технологија : Вклучува моќен, високо-напонските ion генератор дека flattens косата cuticle, намалување на frizz и напуштање на косата сјајна и управува; освежување на вашата коса помеѓу шампони. 3 Прилози : Топол Воздух Мулти-Styler вклучува 2" Најлон Наежвам Четка за јачина на звук, 1 1/4" Виткање Железо со отстранлив клип за да се создаде убави кадрици и жив бранови, и Гребло во Четка за зацврстување; 2 Топлина Settings и Кул Амбиент за сите типови коса.Иновативни Стил Алатки : Од виткање песна и прачки да се рамни песна, топол воздух четки, авто-curlers и повеќе, Conair го прави високо-квалитетни стил алатки за сите типови коса.Conair за Нега на Коса : Од 1959 година, што сме го направиле иновативни мали апарати, косата tools, и повеќе; на Нашите нега на коса линија вклучува висок квалитет на фенови за коса, четки, стил tools, и коса додатоци.На INFINITIPRO ОД CONAIR Топол Воздух Мулти-Styler прави убави работи за коса!Метежот-бесплатно, antistatic влакната и ion генератор остави косата frizz-бесплатно, мазна и сјајна.Турмалин Керамичка Технологија ја одржува топлината како топол воздух текови преку ротирачка четка главата да се исуши како што стил!Volumize, Навивам, Бран, или се Изедначи со Еден Стил Алатка за употреба на влажна или сува коса.

Главните својства