.

П. Hou 8x10 Слика Рамка Дрво Патен Потресени Бела Фотографија Рамки Пакети 4 со Висок Difinition Стакло за Tabletop или Ѕид Оркестарот (QH-PF8X10-RW)

П. Hou 8x10 Слика Рамка Дрво Патен Потресени Бела Фотографија Рамки Пакети 4 со Висок Difinition Стакло за Tabletop

DEN 623.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДИМЕНЗИЈА - Нашата слика рамки 8x10 вклучува 4 пакети ,укажува на големината е 11.57 L x 9.06 W x 0.6 H инчен може да собере до 8x10 фотографии.ЕКО FREINDLY МАТЕРИЈАЛ - слика рамки 8 x 10 се направени од високо квалитетна МДФ дрво со burnished потресени бела акценти,или со висока дефиниција стакло.Моден дизајн може да се вклопи во секој ентериер.ЅИД ИЛИ TABLETOP ПРИКАЖЕ - селски ѕид рамки 8x10 оди со бесење хардвер и easel назад.Можете да висат на ѕидот во вертикална или хоризонтална, исто така, може да се реши на tabletop.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - 8 x 10 слика рамка доаѓа со 4 гумени вртливата табови на грб, така што ќе можете да инсталирате на вашиот слики многу брзо и лесно.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - Нашите 8x10 рамка преполна со подарок кутија.Најдобар подарок за Дипломирање, Божиќ, Роденденот, Babyshower, Свадба, Годишнина, денот на Благодарноста, Мајки Ден, Татковци Ден и др. 30 дена бесплатен врати наплата и 90 дена гаранција за квалитет.Контактирајте со нас слободно за секое прашање.Домот е топол збор кога ќе се спомене тоа.Тука има нашите најмили faimly член.Дом е нашата радост, тага, среќа,inertesting спомени со нашето семејство.Меморија ќе исчезне со текот на времето, љубовта ќе не.НО, П. Hou слика рамка МОЖЕ да ви помогне да се зачува скапоцени спомени,снимање на секој момент од животот,да се спомени и љубов да трае вечно.Кога ќе се babbling дете или прекрасна студент, кога ќе внесете свадба сала, или да стане родител, или да стане постари.П.Hou слика рамка може да се задржи секој скапоцени спомени со семејството,пријателите,вистинска љубов и др.П.Hou е специјализирана во понудата на висок квалитет на сликата рамки, кои дополнуваат вашите фотографии, сцена,портрети, постер и снимки.П.Hou слика рамка е едноставна ретро стил, стари текстура, што доведува новиот стил на вашиот дом.П.Hou рамки се одлични за оркестарот, резервација на соба,дневна соба,канцеларија,бар, ресторан, кафе куќа, Спа, ходникот, dinning соба, бебе соба,бања соба,сала за состаноци и некои други простори на релаксација, домашни и деловни прилики.

Главните својства