.

Бесконечност M4555A Морски Одделение / 5-Канален, 45w X 4, 500w X 1 засилувач (Уверение Обновена)

Бесконечност M4555A Морски Одделение / 5-Канален, 45w X 4, 500w X 1 засилувач (Уверение Обновена)

DEN 4222.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Watts NONE.Водоотпорен Оценка NONE.Bridgeable NONE.Канали - Достапен НИТУ еден.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Главните својства