.

Clarks Жените Ezera Прошетка Патики

Clarks Жените Ezera Прошетка Патики

DEN 778.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Етилен Винил Ацетат единствена.Пета мерки околу 1.57".Класичен патики силуета со надградена athleisure детали кои се издвојува во толпата.Машина Перат.Кларк е Cloudsteppers. 1.6" пета висина.Мека синтетички outsole обезбедува удобност во текот на целиот ден.Кларк жените Ezera Прошетка : Масна и паметни, на Кларк е Ezera Прошетка лизга-на патики има класичен силуета со надградена athleisure детали кои се издвојува во толпата.Сезонски боја опции и dependably удобно единствена доаѓаат заедно за да се формира разбраното, уште око-фаќање на дизајн-дефинитивно ќе сакате да го спарите овие со широк спектар на изглед.

Главните својства