.

5 Парчиња Фармерки Синџири Поставите Паричникот Синџир Џеб Синџир Појас Синџири Хип Хоп Панталони Синџир Пеперутка Заклучување Pendant Појас Мулти Слој Синџири за Ма?

5 Парчиња Фармерки Синџири Поставите Паричникот Синџир Џеб Синџир Појас Синџири Хип Хоп Панталони Синџир Пеперутка

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

5 Шик стилови комбинација : ќе добиете 5 парчиња фармерки синџири на 5 различни стилови, вклучувајќи еден слој синџир, двоен слој синџир, тројно слој синџир, пеперутка pendant синџир, мулти-слој за заклучување pendant синџир, доволно количество и богата стилови за да ги задоволат вашите различни колокација и замена потреби, и исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Трајни изградба : хип хоп панталони синџири се направени од алуминиумски материјал со парична казна изработка, исклучителна појава, мазна полирање, тешко да се скрши или да штета, исто така не е лесно да исчезнат по долго време користење, обновливи и издржлив, лесен за носење.Повеќе за употреба : нашиот паричник синџир џеб синџири ви помогне лесно да се закачите на копчињата, паричници или други мали додатоци со мали дупки на појас јамка, можете исто така да се откажам овие синџири на фармерки или панталони како украс, изгледа многу кул.Украсни но практична настава : овие пеперутка заклучување pendant појас мулти слој синџири се дизајнирани со пролет-натоварени синџир сврзувачки елементи, така што тие нема да се олабави случајно, нема потреба да се грижите за нив губење или падне во употреба, вртливата очи се спречи tangles; Едноставни и стилски стилови ги задоволува вашата потреба за стилски, осветлување до вашиот целата облека и истакнување на вашиот шарм и вкус.Око-фаќање на додатоци за жени и мажи : стилски појас синџири може да бидат обесени од фармерки ремени, purses, џебови, фустани, или се носи како ѓердан, погоден за танчери, панкерите и хип-хоп фанови; Тие сјај од различни насоки и ќе привлече многу внимание, да ги покажувате вашите шармантна личност.

Главните својства