.

Homesick Миризлива Свеќа, Ајова - Мириси од Бурбон, Крем, Пралина, 13.75 оз

Homesick Миризлива Свеќа, Ајова - Мириси од Бурбон, Крем, Пралина, 13.75 оз

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пространа небо, свежо намалување на трева и сугестии од пченка Еден допир на бурбон melds со комплексни нијанси на бел мошус за свежа, чиста завршница.Топ Белешки : Бурбон, Крем, Пралина; Средината На Белешки : Путер, Cedarwood, Мошус; База Белешки : Шеќер, Ванила, Боб Тонка. 13.75 оз. 60-80 час горат време.Сите природни соја восок се вклопуваат.Рака истури во САД.Свеќа Заштита : да се Чува фитил исечените да ¼ инчен; Горат за 2-3 часа во време; Изгаснат пламенот целосно кога направено.Стил : Ајова.

Главните својства