.

BigNewPowered 6.6 ft USB Кабелот за Elmo TT-02 TT-02U TT-02s XGA Проекторот Документ Камера

BigNewPowered 6.6 ft USB Кабелот за Elmo TT-02 TT-02U TT-02s XGA Проекторот Документ Камера

DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

☎ USB Тип Машки на Тип Б Машки со Феритни Јадро. ☎ Со анти пречки, да се подобри singal и филтер. ☎ Печатач кабелот е компатибилна со заедничкиот уреди со USB Тип B конектор. ☎ 100% Сосема Нов Кабли Се Тестирани од СТРАНА на Maufacture Со Висок Квалитет !. 6.6 ft USB Кабелот За Elmo TT-02 TT-02 U TT-02s XGA Проекторот Документ Камера. 6.6 ft USB Кабелот За Elmo TT-02 TT-02 U TT-02s XGA Проекторот Документ Камера.

Главните својства