.

Topmart Висока Густина Пена Пет Чекори 2 Слоја,11.8 Високи,Не се Лизга Куче по Скалите,Куче Рампата,Мека Пена Куче Скала,Најдобро за Кучиња се Повредени,Постари Мачки,дом?

Topmart Висока Густина Пена Пет Чекори 2 Слоја,11.8 Високи,Не се Лизга Куче по Скалите,Куче Рампата,Мека Пена

DEN 1295.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Посебна Напомена : кучето рампата е спакувани во вакуум компресија пакет,ве молиме бидете сигурни дека за да се отвори сите пакети пред употреба, нека сунѓерот доаѓаат во контакт со воздухот, и потребно е време да се враќа по отворањето.Генерално, тоа може целосно да се враќа по 24-48 часа, во зависност од температурата, повисока температурата, толку побрзо се враќа.Побезбедно,Пошироката&Подлабоко Чекори : кучето скалите се одлични за оние постарите кучиња кои се помалку мобилни и како тие возраст или за мачки со повреди.Повеќе широк и длабок чекори се корисни за намалување на притисокот кој постојано скокање нагоре и надолу кон долниот кревет,троседот може да го имаат врз вашето домашно милениче зглобови,и topmart куче чекори ќе не потресат и лизгање при користење.На маска направена од сомотски е повеќе frictional од други маски, домашни миленици не се лизга на скалите.Детали за производот : Пена милениче рампата димензии се 15.7".L x 15.7".W x 11,8".H.На пена милениче скалило и машина перат мека корица.Не пропадна Дното Површината.На задната страна на скалило може да навалите поради компресија, што не влијае на користењето.Лесен за монтажа и чиста : скалило поклопецот е пренослив и машина-перат.Скалило направени од 30 D Висока густина пена,без рамка,високо се враќа, не е лесно да се изгуби форма.ние го препорачуваме за домашни миленици тежат помалку од 60 фунти.Екстра испратите : Куче Јаже Играчки за миленичиња џвакање и играње.Нашите миленичиња рампата е најдобар подарок за вашето домашно милениче.

Главните својства