.

Heall Тетоважа Маркер Пенкало Двојна Совет на Кожата Писарот Алатка Пирсинг Означување Тело со Мастило Пенкало Црно 10pcs,Тетоважа Додатоци

Heall Тетоважа Маркер Пенкало Двојна Совет на Кожата Писарот Алатка Пирсинг Означување Тело со Мастило Пенкало

DEN 1401.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кожата маркер пенкало е пакувањето содржи 10 парчиња, кои можат да ги задоволат вашите потреби, многу практична и лесно може да го замени.Кожата по повод одбележувањето пенкало носи пишување искуство, светли бои се исполнат вашите различни потреби, можете да ги користите по волја.Тетоважа маркер пенкало е мастило е не-токсични, еколошки, оштетувања на кожата, не-иритирачки, не е лесно да се отстрани, но не ќе остане на кожата трајно.Водоотпорен тетоважа пенкала ефикасно означува игла позиција на пробивајте или тетоважа, која може да помогне да се направи јасна и знаци.Тетоважа маркер алатка има совети на двата краја, заеднички совет и ултра-фини совет за детални работа.Двата совети се меки доволно за да се осигура безбедноста.Боја : Црна.

Главните својства