.

20x32inch Платно Печатење на Ѕид Уметност Сликарство Слики Многу гроздобер сепија тон фотографии старомодни слики од 1940 година, се Протегала & Врамен Постер Домашна Га?

20x32inch Платно Печатење на Ѕид Уметност Сликарство Слики Многу гроздобер сепија тон фотографии старомодни

DEN 1679.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина - 20x32" (50x80cm).Идеален за Божиќ, Нова Година, Свадба, Годишнина, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Денот на Таткото, на Вљубените, Роденденски Подароци за вашите роднини и пријатели.ДОБРО СПАКУВАНИ - Ние ги испита дела во секој чекор од завршувањето на процесот, а потоа внимателно пакет за вашата уметнички дела за да бидете сигурни дека тоа е во најдобрите состојба кога се примени.МАТЕРИЈАЛ - Висок квалитет на платно.Печатени во висока резолуција со најновата држава на уметноста боја технологија за да се обезбеди остри & живописни слики.ПРОТЕГАЛА & ВРАМЕНИ - Стручно се протегала и врамено.Доаѓа со куки за лесно да се откажам.ШИРОКА ПРИМЕНА - совршен современите уметнички слики за спална соба, дневна соба, гостинската соба, трпезарија, канцеларија, хотел, бања, трпезарија, кујна, бар, итн.Боја : Color10.

Главните својства

SIZE - 20x32 (50x80cm) :
BEST QUALITY CANVAS PRINTS - Our Canvas Prints are made with highest quality materials in the industry. :
STRETCHED CANVAS READY TO HANG - Stretched and framed and ready to hang. Each panel has a hook for easy hanging . :
VERY IMPORTANT FOR SIZE:
1) Please note display pictures are only for illustration purposes. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
2) Please measure the wall accurately and make sure to choose the right size. :
3) Due to the manual measurement and different measurement methods, please allow 1-3cm deviation. :