.

Чичковци Пиење Другар - Смешно Наскоро да Биде Чичко - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit

Чичковци Пиење Другар - Смешно Наскоро да Биде Чичко - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit

DEN 332.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние само го користите еко-пријателски мастило и тие секоја дојде пред-изми во хемиско-бесплатно, чувствителни на кожата детергент за вашето бебе е безбедноста.Нашите прецизен печатење процес вклучува трансфер на мастило врз onesie, што резултира со многу висока-квалитет изглед.Никогаш не кајгана тоа или го добие сув-исчистени.Сите ние имаме на дизајни : кралот, кралицата, принцот, принцеза, мечка, убавина, ѕверот сите достапни се во сите големини и плус големина, ако е потребно.Избегнувајте пеглање директно на дизајн.Ние сме горди да се каже дека секој од нашите производи се дизајнирани и печатени во САД.Ние се споменува нашата Чичковци Пиење Другар бебе bodysuit е 100% памук за ултра удобност и мекост.Мајка Мама Madre Мама Мама : Mamma, Папата може да одиме на Одмор?Нашето Појавување на тимови се совршени за тоа крстарење или Дизни патување.Ако сте сакаат облека за вашиот малку оној кој е неутрален изглед, не е премногу boyish и не премногу girly, нашите унисекс бебе bodysuit е добар избор.Како секој CBTwear бебе onesie е направен само со најдобрите, високо-квалитетни материјали, вашето бебе е сигурно да се биде во нивните comfiest, и тие нема да се распадне, по неколку миење циклуси.Удобен плик набори во рамената на едно парче направете го тоа лесно да се повлече над бебето е главата, избегнување на добивање на било кој вид на неред, кој е на onesie на нивното лице или главата.Флексибилни и мека на допир материјал ние се стави во нашата onesies обезбеди сите-ден удобност и да се направи облекување време лесно и забавно.Грижа Инструкции : за Да се обезбеди најголема долговечност и интегритетот на нашето бебе onesies, не се препорачува да се грижи инструкциите да ги следите : Завртете го bodysuit внатре кон надвор.Машини за перење на ладно место, на нежен циклус.На професионална одделение, ткаенина екран-за печатење во боја се користи, е не-токсични и без растворувачи и вештачки мириси.Собори сува на ниска топлина амбиент.На трајни interlocking ткаенина е, исто така, долго-траен и целосно машина перат.Имаме стилски Бременост и мајчинство за нови мајки.Тие може да се удвои, како пижами премногу!Имајте на ум имаме цела избор на onesies, rompers, и creepers за да изберете од, па фрлите поглед на сите наши различни избори да го избере најдобриот една за вашиот стил предност.Ова може да вклучува повик, изведба, фотографирање пука, спорт, специјални настани и многу повеќе.Таа има три лесни snap копчиња на дното за олеснување на пристапот за брзо пелена промени.Сите предмети носат се испраќаат од постројката се наоѓа во Флорида или од .Малку nieces, nephews, grandkids и братучеди ќе се погледне нивната апсолутна cutest во овој младата Jumpsuit.На Чичковци Пиење Другар onesie за новороденчињата, доенчињата и години карактеристики на духовит и единствени пред дизајн кој е сигурен да ви дадат и други возрасни chuckle.

Главните својства