.

A2ZCARE Битка Јаже Сидро за Полнење, Лесно и Брзо Поставување, Вклучува Вежби Водич - Фитнес Битка Јаже Водител на Полнење со Нерѓосувачки Челик Snap Кука и Тешки Засилен

A2ZCARE Битка Јаже Сидро за Полнење, Лесно и Брзо Поставување, Вклучува Вежби Водич - Фитнес Битка Јаже Водител

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заштитете го вашиот јажиња : A2zcare Битка Јаже Водител на Рака беше создаден за да се заштити вашиот Битка Јажиња.Сидро Ремени ви помогне да се спречи расцепен, кинење, и абразивни штета.Димензија : Секоја рака е 15.7 инчи долг и 1,5 инчи широк, многу лесно да се постави, каде што една рака оди околу битката јаже и друг оди околу здрав објект како ограда пост, пол, итн. 2 ремени се поврзете со едни со други преку предвремени кука.Материјал : Ремени се направени од силно засилен полиестер webbing, така што ќе може да се фокусира на вашето вежбање, без да се грижиш за вашата Битка Јажиња кршење исклучување на Рака.Водител на рака се дизајнирани и тестирани до 1700 килограми затегнувачка цврстина.Вклучува : Две 1.5-инчен најлон webbing ремени, еден тешки-должност челик Snap Кука, и еден настава на состојба.Snap Кука е направен од 100% висока јачина од не ' рѓосувачки челик.КУПУВАЊЕ НА ГАРАНЦИЈА - 30-дневно бесплатно вратите и 1-годишна ограничена гаранција за оштетените изработка.A2zcare Битка Јаже Најлон Рака беше создаден за да се заштити вашиот Битка Јажиња.Сидро Ремени ви помогне да се спречи расцепен, кинење, и абразивни штета.

Главните својства