.

HOHXEN Директно Рутер Малку, 1/4 Инчи месо тело Двојно Flute Флеш Трим Карбид Рутер Битови Мелење Машина за Иверица Дрво Столарија - 1/4 месо тело 3/8 Дијаметар 2 Висина

HOHXEN Директно Рутер Малку, 1/4 Инчи месо тело Двојно Flute Флеш Трим Карбид Рутер Битови Мелење Машина за

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Големината на директно рутер малку] рутерот битови месо тело : 1/4 инчи, Сечење Дијаметар : 3/8 инчи, Сечење Должина/Висина на Сечење : 2 инчи. [Професионални и Квалитетни Рутер Битови] рутерот малку машина материјал е YG6 цврст челик, прекалени со анти-провизиите дизајн.Премиум C3 микро-жито волфрам карбид ножеви обезбедува зголемена сила и голема отпорност.Се изгради со топлина отпорни Тефлон кои може да се намали смола start-up за брзо и лесно чистење. [Мулти-цел Користење] На стрејт флеш (straight flush трим рутер малку се користи за кастрење или deburring за дрво површината.И не може да биде употреба на сечење дрво или дупчење дупка, тоа може да биде свиткан.На карбид рутер битови се погодни за сите опсег е рутерот како што се рачни рутер и табела рутер. [За Сечење на Разни Материјали] Погоден за цврсти шумата, МДФ, ламинатни, честички одбор, иверица компактен панел, акрил и др.Ве молиме избегне сечење на обоени метали и не дрвени материјали,како што се : челик,железо,песок,итн.На рамна трим рутер малку 1/4 месо тело е спакувана во пластична кутија за лесен за складирање и за носење. [Совршен По продажба на Услуги] Ние секогаш се обезбеди добра услуга на клиентите и купување искуство за нашите клиенти.Ние нудиме на "24 Месец" гаранција на објектот со кои се потврдуваат да бидат производителот дефект.Ако имате било какви прашања, ве молиме e-mail на нашата по продажба на тимот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Големина : 1/4" Месо Тело 3/8" Дијаметар 2" Висина.

Главните својства