.

Kauai Кокос, Хаваи Menu копче за Kauai Ин - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од страна на Џон Melville Кели в.1954 - Ликовната Уметност Печати 11in x 14in

Kauai Кокос, Хаваи Menu копче за Kauai Ин - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од страна на Џон Melville Кели

DEN 2160.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Печатени на луксузен мазна Премиум Ликовната Уметност Мат Хартија.Светла Бела Мат Финиш - тешка категорија Хартија - 12 mils дебела (230 gsm).Архивскиот Квалитет Исчезнат Отпорни Пигментирани Бои.Печати Вкупната Големина : 11in X 14in.Сликата исто така достапни како Ликовна Уметност Отпечатоци на тешка категорија Мат Хартија, Премија Бамбус Влакна Хартија, Сатен Платно, Премија Washi Оризова Хартија, како и Природни Ткаенини (Свила, Органски Платно, и Коноп).Димензии : 11 х 14 во Премиум Мат Хартија.

Главните својства