.

Prekeewil Жените Тенис Здолништа Внатрешна Шорцеви Активни Еластична Спортови, Тенис, Трчање Голф Skorts со Џебови

Prekeewil Жените Тенис Здолништа Внатрешна Шорцеви Активни Еластична Спортови, Тенис, Трчање Голф Skorts со

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еластична,Полиестер,Spandex.Еластична затворање.Рака Мие Само.Здолниште Надворешниот : 92%,полиестер ,8% spandex + Шорцеви Внатрешниот : 92% полиестер 8%, spandex.Дише и Удобен.Брзо се Исуши : Перформанси материјал фитили далеку влага и ви држи кул сите денот.Перформанси Activewear : Удобно два слоја-здолниште надворешниот и изградена во краток внатрешно, можете да уживате во спортот без worring за изложеност.Двојно Слоеви Дизајн : Една страна џеб, Двојно Слоеви, Hight половината-Голем страна џеб од внатрешната мрежа шорцеви погодно за вашиот телефон или топки, да ви даде некои безбедносни од спортски, еластичен Појас може да го скриете стомакот, и да останете во место,да не се тркалаат надолу на сите,па можете да уживате palying тенис.Повод : Атлетика Skorts се одлични за тенис, голф ,трчање, одбојка, бадминтон, џогирање велосипедизам, и секојдневен.Карактеристики на производот : Жени Активни Голф, Тенис Skorts со Џебови Ткаенини : Брзо сува и пот-wicking материјал Дизајн : Два слоја, не се изложуваат Функција : Со bult-во мрежа шорцеви,не се толку жешко Половината Стил : Широк Еластичен Појас, Висок Половината Стил : Fashion & Секојдневен & Спортски Сезона : Пролет, Есен, Лето Миење на Грижа : Машина Перат (се Препорачува Рака Мие) Повод : Спортски Skort е совршен за секоја вежба, трчање, тренингот, патување, пешачење, отворено, одење, cheerleading и рекети спортови, тенис, голф.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА(инчи) : Мало : Корсажи25.2" Должина15.7" Meidum : Корсажи27.6" Должина16.1" Големи : Корсажи29.9" Должина16.5" X-Large : Корсажи32.3" -Должина16.9" XX-Large : Корсажи34.60" Должина17.3".

Главните својства