.

Fapully Комерцијални се Повлече Надолу Кујнски Мијалник Тапа со Sprayer Бранеа Никел

Fapully Комерцијални се Повлече Надолу Кујнски Мијалник Тапа со Sprayer Бранеа Никел

DEN 2162.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тело Материјал : Brass Valve Тип : Керамички Диск Cartridge Number на Рачки : ONEFinish : Брусен Nickel Hole Грофот : One Style : Contemporary Installation Метод : Површина-mounted Water Функција : Микс Топла и Cold Spout Тип : Вртливата 360-степени.Сите прашања на кујната тапа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку!Ние ќе бидеме одговор рок 12hours.SPRUCE ДО ВАШАТА КУЈНА : Exuding современ индустриски чувствуваат, нашиот единствен показател кујна славина е голем плус за вашиот дом.Нашите повлече кујна славина се одликува со висок квалитет, здрав сите-метално тело и да се справи,рѓа-отпорни доработка, тешки пролет,и супериорен-одделение керамички кертриџ кои можат да издржат 500,000+ блиски и отворени тест.Керамички Диск Вентили Надмине индустрија Долговечност Стандарди, да се Обезбеди Сигурен Капе-слободна Употреба и Издржливи Перформанси За Фајф (тестирани w/ 500,000 циклуси). 3 дупка - Escutcheon Може да ги Покрие 2 Бескорисни Страна Дупка да се Направи Тапа Убава.Ќе ви се допаднат мазна вртливата акција, стрес-слободен повлече надолу, и да се обезбеди приклучните на славина се повлече sprayer кога не е во употреба.Современиот Стил На Дизајн.Спреј главата и крак spout може да вртливата околу 360 степени за целосна потоне пристап, и пред исплакнете тапа обезбедува висок притисок додека сеуште заштеда на вода.ТЕШКИ ДИЗАЈН : Fapully кујнски мијалник чешми се дизајнирани да durably се справи со rigors на зафатен кујна.Spout Swivels 360-Степени Обезбедување на Поголем Пристап до Повеќе области на Мијалникот.Тешки Комерцијални-Стил Пролет Дизајн за Дополнителна Поддршка Флексибилност.Надворешноста цевки се изработени од не ' рѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност.( Екстра купување ).

Главните својства