.

Стандарден Мотор Производи НАС-321L Палење Стартер Префрлате

Стандарден Мотор Производи НАС-321L Палење Стартер Префрлате

DEN 307.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земја На Потекло : Кина.Пакетот Висина На Производот Е 3.48 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 6.56 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 4.62 Инчи.SMP НАС-321 L Intermotor Палење Заклучување Цилиндри и Клучните се вклопува 1997 - 1994 Mazda B2300; 1997 - 1994 Mazda B3000; 1997 - 1994 Mazda B4000; 1994 - 1991 Mazda Navajo.

Главните својства