.

MONASST 32ft Најлон Јаже и Carabiner, 1/3-Инчен Солидна Најлон Јаже,Црна Flagline Јаже,Сите Намена Тај-Долу Јажиња за Градина,Вратоврска,се Повлече,Јазол (Дебелина 8мм)

MONASST 32ft Најлон Јаже и Carabiner, 1/3-Инчен Солидна Најлон Јаже,Црна Flagline Јаже,Сите Намена Тај-Долу

DEN 1701.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обидете се да се избегне премногу брзо спуштање и јаже врска, во спротивно тоа ќе се забрза јаже кожата се носат. 【100% КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】- MONASST со цел да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. Не го изложувајте на сонце подолго време, не се чекор за, нека не камења или мали работи се заглавени во јажето. Ако јажето е валкано, бидете сигурни да се мијат во висок капацитет машина за перење со не-хемикалии.Обезбедување на контрола на квалитетот и алпинист безбедноста.На крајот од јажето е запечатен од страна на екстра дебели топлина се смалуваат цевка за да се спречи оштетување на врската поради триење.MONASST е посветена на обезбедување на Безбедни и Високо-Квалитетни активности на отворено опрема, обезбедување на најдобар квалитет на услуга.Пред и за време на употреба, актуелната состојба на употреба мора да се смета.MONASST беше внимателно конструирани со 26 висока издржливост внатрешна јадра и дебел школка за да се обезбеди на затегнувачка цврстина на 14 KN (Над 3100 lbs).Answer : ___________________________ NOTE : Ова јаже не може да се биде професионален главниот јаже за качување!.Јаже одржување метод : 1.Во процесот на користење на јаже, потребно е да се спречи судир меѓу јаже и остри карпи и аглите.Продавница јажето во суво и ладно место.

Главните својства