.

Whitey Ford 1961 Wsc Мвп Ny Yankees Потпишан Авто Нова Ера Областа 5950 Капа Шапка Jsa - Autographed Капи

Whitey Ford 1961 Wsc Мвп Ny Yankees Потпишан Авто Нова Ера Областа 5950 Капа Шапка Jsa - Autographed Капи

DEN 11771.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Капи.WHITEY FORD 1961 WSC МВП NY YANKEES ПОТПИШАН АВТО НОВА ЕРА ОБЛАСТА 5950 КАПА ШАПКА JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Whitey Ford сувенири.New York Yankees сувенири.

Главните својства