.

1/2-Инчен месо тело 22.5 Степен Заклучување Митра Рутер Малку, Јазикот и Жлебот Лепак Дограма Заеднички Рутер Битови, 22.5° 2 Малку Акции Дебелина 29/32

1/2-Инчен месо тело 22.5 Степен Заклучување Митра Рутер Малку, Јазикот и Жлебот Лепак Дограма Заеднички Рутер

DEN 587.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

На машина главата усвојува YG6 легури, која има висока отпорност на абење и долг животен век. 45# јаглероден челик телото, висока цврстина, висока јачина.Површината спреј третман, ' рѓа и оксидација отпор.Совршен избор на стручни лица и хобисти.Погоден за mortising на дрво, дрвени буриња, пен носителот, буре, итн.Спецификација : Предмет Тип : Железнички & Stile Рутер Малку Машина Главата Материјал : YG6 легура Тело Материјал : 45# јаглероден челик Површина Третман : Спреј месо тело со Дијаметар : 1/2in Големина : 1/2x1-29/64x29/32, 1/2x1-29/64x29*32 Производ Нето Тежина : 235 g / 8.3 оз(прибл.) Пакет Листата : 2 x Рутер Малку (1 Пар).

Главните својства