.

Природни болка во ушите Капки за Уво Инфекција Превенција, Болка, Пливач е Уво - Хомеопатски, Холистички, Вегетаријанска храна, Билни Уво капки за Возрасни, Деца - На?

Природни болка во ушите Капки за Уво Инфекција Превенција, Болка, Пливач е Уво - Хомеопатски, Холистички, Вегетаријанска

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% ПРИРОДНИ УВО КАПКА РЕШЕНИЕ : Нашиот ШАЛТЕР уво капки содржат јаболков Оцет, Алкохол, Ѓумбирот, Ехинацеа и Рак на Apple.Ние ги користиме само со највисок квалитет, одговорно извори, природно чиста состојки.Рачно изработени СО ЉУБОВ : Овој лек е внимателно да се рачно изработени од нашиот тим на природно-ум љубители на природата, од највисок квалитет растенија и билки.Направена од страна на нашите занаетчии со парична казна внимание на детали, овој лек е смислено направено за вас.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Нашата over-the-counter уво капки за се со гордост се направени во сад со внимание да се обезбеди најдобрите одделение без рецепт уво капки.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овој лек е лесно да се само администрира или да го применуваат во вашиот малку еден еар со цел да се третираат пливач е уво или средното уво инфекција.Со ултра негување состојки, овој третман смирува непријатност и го држи на увото канали се исуши. #1 ИЗБОР ЗА ДЕЦАТА & ВОЗРАСНИ : Безбеден избор природни eardrops за деца, возрасни, стари мажи, жени.Доаѓа со dropper за мерење, администрирање.Користете го секојдневно за одржување на уво здравјето, најчесто за лекување на инфекции на увото.

Главните својства