.

GAODI Жените Половината Тренер Вест Тенок Корсет Neoprene Сауна Резервоарот Врвот Патент Губење на Тежината на Телото Shaper Кошула

GAODI Жените Половината Тренер Вест Тенок Корсет Neoprene Сауна Резервоарот Врвот Патент Губење на Тежината

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

МЕРКА ПОЛОВИНАТА и го ИЗБЕРЕ НАЈДОБРИОТ ГОЛЕМИНА : ова половината тренер работи малку голема мерка,половината и прочитајте лево Големина на Табелата Слика за ГОЛЕМИНАТА НАДОЛУ,ако сите идеи,pls контактирајте со нас тренингот и отстранување на масти,да ви даде совршена фигура.Дише повторно и секогаш се исуши за време и по џогирање/трчање и други спортови.Овој врв е опремен со посилен надградба на патент,лесно да се стави ont се искинале лесно и удобно да се носат.Некој кој е чувствителна кожа,ве молиме да носат обична маица под овој пот вест или само да престане да го користи.На neoprene мирисот на сауна костум е нормално.Тоа ќе биде лесно да исчезнат по неколку пати носење и мие.Подобро ја мијат по секоја употреба,особено по тренингот.Рака мие тренингот и отстранување на масти,да ви даде совршена фигура.Дише повторно и секогаш се исуши за време и по џогирање/трчање и други спортови.Овој врв е опремен со посилен надградба на патент,лесно да се стави ont се искинале лесно и удобно да се носат.Некој кој е чувствителна кожа,ве молиме да носат обична маица под овој пот вест или само да престане да го користи.На neoprene мирисот на сауна костум е нормално.Тоа ќе биде лесно да исчезнат по неколку пати носење и мие.Подобро ја мијат по секоја употреба,особено по тренингот.Рака мие & висат сува,НЕМА машина за миење/кајгана/присилува/пеглање.

Главните својства