.

Аудио Техника НА-LP60X-ГМ Целосно Автоматско Појас-Вози Стерео Плочата, Gunmetal/Црна, Hi-Fi, 2 Брзина Пакет со Blucoil Винил Чистење Комплет, ЛП Внатрешна Ракав, и 12 Плочата Slipmat

Аудио Техника НА-LP60X-ГМ Целосно Автоматско Појас-Вози Стерео Плочата, Gunmetal/Црна, Hi-Fi, 2 Брзина Пакет

DEN 3669.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

НУДИ HI-FI ВИНИЛ АУДИО - Аудио Техника AT-LP60 X карактеристики редизајниран tonearm база и headshell кој обезбедува подобрена следење и го намалува несаканите резонанца.ОБЕЗБЕДУВА НИСКО ниво на БУЧАВА ПЕРФОРМАНСИ - умре-фрлија алуминиум послужавник минимизира несаканите вибрации.Плус, вклучени AC адаптер понатамошно намалена бучава, како што се справува со AC/DC конверзија надвор од шасијата.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - НА-LP60 X е целосно автоматско појас-вози плочата што ја нуди 33-1/3 ВРТЕЖИ во минута и 45 ВРТЕЖИ во минута брзина на работа.Интегрален Двојна Магнет фоно кертриџ доаѓа со заменливи ATN3600 L дијамант перо.НУДИ РАЗНОВРСНА КОНЕКТИВНОСТ - На switchable фоно preamp ви овозможува да се поврзете на плочата директно до фоно - или линија на ниво на уредот.AT-LP60 X работи со компјутери, powered јазик, и за домашна стерео опрема.ВКЛУЧУВА - Аудио Техника НА-LP60 X-ГМ Целосно Автоматско Појас-Вози Стерео Плочата, Gunmetal/Црна, Hi-Fi, 2 Брзина, Прашина Маска, Анти-Резонанца, Умре-Фрлија Алуминиум Послужавник; 12 V AC Адаптер; 3.9' РКА Кабел; 45 ВРТЕЖИ во минута Адаптер.Blucoil Чистење Комплет : Анти-Статички Карбонски Влакна Четка, Четка за Чистење Стојат, 30ml Винил Рекорд-Чистење Решение, 3.5 ml Перо Почиста Течност.Blucoil ЛП Внатрешна Ракав за Винил Евиденција.Blucoil 12" Плочата Slipmat со 4mm Дебелина - ЛП Заштита за DJ 150m V LINEPhono Пред-Засилувач Стекнат : 36d B Номинална, ВОЕДНО и Equalized Size : 14.7 x 14.2 x 3.8"Тежина : 5.7 LBAccessories : 12 V AC Адаптер; 3.9' РКА Кабел; 45 ВРТЕЖИ во минута Adapter Also Доаѓа Со : Blucoil Винил Чистење Kit The Blucoil Чистење Комплет вклучува анти-статички карбонски влакна четка, сомот рекорд-четка за чистење стојат, 30ml винил рекорд-чистење решение, и од 3,5 ml перо почиста течност.Користење на анти-статички чистење со четка за да се отстрани нечистотијата, ронки, и статички набој на каналите на вашиот ЛП или винил рекорд.Своите мулти-карбонски влакна влакната помогне да се отстрани било насобраната прашина во вашата плочата перо.Blucoil Аудио 12" Премиум Внатрешна Ракави (2-Pack)премијата Blucoil Внатрешна Ракавите се обезбеди дополнителна заштита од прашина и нула до вашиот винил евиденција.Овие анти-статички заштита ракави чувајте ги вашите ценети колекција од rattling и триење.Секој ракав има 12-инчен дијаметар и дизајниран да се вклопуваат речиси сите ЛП или винил диск.Добиете овој пакет денес и примате Blucoil 12-инчен Плочата Slipmat со 4mm Дебелина!.

Главните својства