.

Безжична Врата, ЕРА-UTDCR Вратата оди заедно со 4000 Метри Опсег, Идеална за Безжична Вратата Свири за Бизнис и Дома, Долга Низа Безжична Врата се Оди Преку Повеќе Ѕидови

Безжична Врата, ЕРА-UTDCR Вратата оди заедно со 4000 Метри Опсег, Идеална за Безжична Вратата Свири за Бизнис

DEN 2999.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Владата Училишта, Државните & Сојузна Објекти Полициска & Оган Одделенија, Воени Инсталации, Јавни Згради & Паркови.Јачина на звук : Прилагодлив Knob Контрола (0db - 95db).Спектар : До 4000ft.Тешки дизајнер водоотпорен предавателот е изградена на загрози отпорни ABS дека може да биде обоен со бојата на вашиот избор.Можете да го спарите неограничен број на предаватели да примачите.

Главните својства