.

Aurnoet 35in Пластични Зима Снег Санки со Повлече Јаже

Aurnoet 35in Пластични Зима Снег Санки со Повлече Јаже

DEN 2208.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесен и здрав : се Направени од издржлив уште лесни пластика.Димензии : 35"(L)*17.5"(W)*4.25"(H).Вграден-во повлече јаже вклучени за лесна преносливост со елегантни.Рачки во средината на sled им овозможи на децата да се управува надолу падините со контрола.Карактеристики на повлече јаже во прилог на предните, да ви помогне со управувањето и влечење на санки до стрмни ридови.

Главните својства