.

PEPPERLONELY 1 КОМПЈУТЕР Везови Зголеми Цвет да се Шие На Печ Фустан Шапка Торба Фармерки Applique Занаети Прибор за Облека

PEPPERLONELY 1 КОМПЈУТЕР Везови Зголеми Цвет да се Шие На Печ Фустан Шапка Торба Фармерки Applique Занаети Прибор

DEN 258.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Количина : 1 PC.Големина : 30 x 16cm.Материјал : Полиестер влакна.Ова е прилично 3 D цвет applique,можете да шие било каде ви се допаѓа.Може да се користи за да се направи свадба тиара, шалови, превез, фустани и така натаму.Вез applique нема лепак и потреби крои со рака.PEPPERLONELY 1 КОМПЈУТЕР Везови Зголеми Цвет да се Шие На Печ Фустан Шапка Торба Фармерки Applique Занаети Прибор за Облека.

Главните својства