.

ACEVOG Жените Мантил Водоотпорен Packable Дожд Јакна Windbreaker Лесни Отворено Маскирани Јакни S-XXL

ACEVOG Жените Мантил Водоотпорен Packable Дожд Јакна Windbreaker Лесни Отворено Маскирани Јакни S-XXL

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Патент затворање.Водоотпорен&Windproof Мантил : женска ветер : јакна со маскирани е направен од 100% полиестер,тоа е кожата-пријателски,дише ,брз-сува, Таа ќе го чува од дожд, кои ти ги сува и кул во дождливото време кога сте на отворено.Packable Дожд Јакна:водоотпорен јакни за жените, лесни ткаенини и packable со носи торба, лесно да се носат кога во надвор,одличен за да се задржи во вашиот ранец без тежина, секојдневен лабава windbreaker јакна жените.Комунални Дизајн Windbreaker : лесни и waterpoof дожд јакна лесно да се справи со слаби врнежи од дожд и отворено за итни случаи,еластична манжетни/drawstring маскирани и полите/патент дизајн спречи дожд не се во и да ви се исуши , пред две џебови доволно големи за да се одржи многу работи.Падот Мода Jakcket : Ова packable мантил совршен идеален мантил windbreaker на видови на отворено, вие исто така може да се носат како светлина палто за цела сезона., тоа е доволно пространа да се слој во текот што ви се допаѓа, дури и слој во текот на ultralight надолу јакна.Отворено Маскирани Мантил : ветер јакни за жените водоотпорен погоден за светлина врнежлив, dailywear и активности на отворено во цела сезона, како што се трчање.кампување,пешачење, велосипедизам, качување,патување ,и др.Моден лесни јакна за сите сезони.Packable windbreaker - идеален за надворешна употреба спорт.Водоотпорен мантил — отворено итен случај, лесно да се справи со слаби врнежи од дожд, брзо сушење.Водоотпорен &Заштита Од Сонце : .Лесно да се справи со слаби врнежи од дожд, брзо сушење,drawstring маскирани и drawstring полите да им помогне да ви се исуши.Packable & Fashion : .Погоден за Качување/ Пешачење/ Пешачење/Кампување/ Велосипедизам и други отворено.Откако ќе се направи со користење на неа, ќе се свитка надолу дека тоа се случува во drawsrting сметководствена торбичка и чувајте ги во вашиот ранец.Моден лесни јакна за сите seasons Packable windbreaker - идеален за надворешна употреба sports Waterproof мантил — отворено итен случај, лесно да се справи со слаби врнежи од дожд, брзо сушење.

Главните својства