.

CXD-ГЕМ Природни скапоцен камен Кутија Колекција Сет од 4 Нерегуларни Минерални Rock & Падна Камен се Прикаже Поле

CXD-ГЕМ Природни скапоцен камен Кутија Колекција Сет од 4 Нерегуларни Минерални Rock & Падна Камен се Прикаже

DEN 237.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени од груба кристал камен и секој вид на камен спакувани во посебно означени екранот кутија.CXD-ГЕМ природни кристал колекција сет вклучува geode кварц, pyrite, (зелена) fluorite и падна gemstones.Секој вид на камен имаат индивидуални екранот акрилик се прикаже поле со краток вовед етикета.Тоа е одличен подарок за децата и за кристално почетници.Природни кристали, ве молиме овозможи некои големина разлика.Број на камен во секоја кутија е неизвесна, зависи од големината.Ризик купите со 100% задоволството на клиентите гаранција.Само контактирајте со нас, ние сме секогаш тука.Боја : Set Б.

Главните својства