.

Џони Raccoon крупните Бамбус Скривам Combo Кутија со 2.5 4-Парче Трева Мелница, 3 Скривам Тегли и Големи Отстранлив Подвижна Лента | Lockable Складирање со Отстранлив Dividers | Strong,

Џони Raccoon крупните Бамбус Скривам Combo Кутија со 2.5 4-Парче Трева Мелница, 3 Скривам Тегли и Големи Отстранлив

DEN 686.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Крајната Скривам Кутија Пакет – Секој Џони Racoon скривам кутија сет доаѓа со екстра големи lockable бамбус кутија, 3 стаклени скривам тегли со бамбус капаци за да ја задржи свежината, голем возен послужавник, и премија 2.5" алуминиумски мелница.Екстра Голема Големина на Кутија – Во 10" x 7" x 4.5" во големина нашите скривам кутија е речиси три пати од големината на други водечки конкурентите, исто така, има индивидуализира внатрешни работи со отстранлив dividers, па можете да ги организирате вашите додатоци сепак сакате. 2.5" Алуминиумски 4-Парче Мелница – Нашите бамбус скривам кутија, исто така, вклучува 2,5 инчни алуминиумски 4-парче мелница да ви помогне да добиете ултра-фини квалитет на резултатите.Тоа, исто така, има полен catcher за да се намали прашина и вкупниот хаос.Ексклузивно Скривам Тегли со Капаци – поголема понуда од конкурентите, ние нудиме 3 обновливи скривам тегли со херметички бамбус капаци за да помогне да се намали кондензација и влага, додека задржување на свежината кога се чуваат подалеку за safekeeping.Високо-Одржлив Бамбус Изработка – Направена со еко-пријателски, одржлив бамбус нашите скривам кутии се подобри од стандардните дрво или пластика.Бамбус е попозната како "зелена челик" благодарение на својата подвижност и сила.Скривам Кутија Комбо (6-Компјутер.Во собата).Компактен, Преносни Складирање. 100% Одржлив Бамбус.Најголемиот Кутија Големина На Располагање.Lockable Кутија Дизајн (Заклучување Не Е Вклучен).Отстранлив Dividers за Прилагодување.Прекрасен Подарок Пакување.Екстра Големи Бамбус Скривам Кутија (10" x 7" x 4.5"). 3 Скривам Тегли со Херметички Бамбус Капаци (125 ML).Голем Отстранлив Подвижна Лента. 4-Компјутер. 2.5" Алуминиумски Мелница.Добиете оваа премија скривам кутија сет за валање, чување и уживање во вашите омилени билки дома со флексибилност и погодност.

Главните својства