.

X AUTOHAUX Пар Пред Стабилизатор голема моќ Бар Линкови за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Буба CC

X AUTOHAUX Пар Пред Стабилизатор голема моќ Бар Линкови за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Буба CC

DEN 791.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дел Број : 1 K0411315 B 1 K0411315 D 1 K0411315 J 1 K0411315 K.Одговара 2005-2016 за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta, 2006-2009 за "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот, 2006-2010 2012-2016 за "ФОЛКСВАГЕН" Passat, 2007-2014 за "ФОЛКСВАГЕН" GTI, 2007-2016 за "ФОЛКСВАГЕН" Eos, 2008-2008 за "ФОЛКСВАГЕН" R32, 2009-2017 за "ФОЛКСВАГЕН" CC, 2009-2017 за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan, 2010-2014 за "ФОЛКСВАГЕН" Голф, 2012-2017 за "ФОЛКСВАГЕН" Буба.Изработен од алуминиумска легура материјал, потешко и не ' рѓа, издржливи во употреба.Термички обработени, прецизност заврши топката завршува обезбеди доследна вртежен момент и непречено функционирање низ целиот опсег на возење.Пакетот Вклучува : Пар x Стабилизатор Барови.Ова е не-ОЕМ производ.Изработен од алуминиумска легура материјал, потешко и не ' рѓа, издржливи во употреба.Намалување на вибрации, да ги задржи на рамнотежа и стабилност во голема брзина.Направи го вашето возачко поудобно.Лесно да се инсталира.Должина : 37cm/14.57 инч.Надворешниот Тема : M12x1.25. Дел Број : 1 K0411315 B 1 K0411315 D 1 K0411315 J 1 K0411315 K.Пар x Пред Стабилизатор Барови.

Главните својства