.

YITAN Жените Симпатична Јуниори Блузи Тинејџерски Девојка Tee Смешно Т Кошула

YITAN Жените Симпатична Јуниори Блузи Тинејџерски Девојка Tee Смешно Т Кошула

DEN 448.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

95% Памук, 5% Spandex.Изработени од Мек, Еластичен Памук, Тоа е Доста Добро Примени од страна на Жените за Кул и Свежи Лето Стил.Класичен Удобно се Вклопуваат Tees, Лесно да се Совпаѓаат со Шорцеви, Здолништа или Фармерки.Погоден повод : на Плажа, во Клубот, за Работа, за Секојдневно Носење, итн.Графички Печати, Симпатична и Добро за Салата или Јога.Ве молиме Изберете ја Вашата Големина врз Основа на Големина на Сликата.Материјал : 95% памук, 5% spandex, изработени од мека еластичен памук, дише, секојдневен, мека и лесна.Карактеристики : убаво и симпатична графика печатени, екипажот вратот, кратки ракави, редовно се вклопуваат, лесно да се совпаѓаат со шорцеви, leggings, здолништа или фармерки.Сезона : летни essentials.Најдобри полагање за пролет, есен и зима.Бои : постојат различни бои за да се изберат за да се задоволат вашите потреби за различни прилики.Погоден повод : шопинг, на отворено, на училиште, на плажа, одмор, работа, секојдневниот живот, итн.Големина : S/M/L/XL/XXL.Материјал : 95% памук, 5% spandex, изработени од мека еластичен памук, дише, секојдневен, мека и лесна.Карактеристики : убаво и симпатична графика печатени, екипажот вратот, кратки ракави, редовно се вклопуваат, лесно да се совпаѓаат со шорцеви, leggings, здолништа или фармерки.Сезона : летни essentials.Најдобри полагање за пролет, есен и зима.Бои : постојат различни бои за да се изберат за да се задоволат вашите потреби за различни прилики.Погоден повод : шопинг, на отворено, на училиште, на плажа, одмор, работа, секојдневниот живот, итн.Големина : S/M/L/XL/XXL.

Главните својства