.

HomeSpot УЛ-Листата Универзална НИ 5V1A USB Ѕид Приклучокот на Полначот во Врата Моќ AC Адаптер за Патување на Канцеларијата за Домашна Употреба - 4 Пакет

HomeSpot УЛ-Листата Универзална НИ 5V1A USB Ѕид Приклучокот на Полначот во Врата Моќ AC Адаптер за Патување

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

USB ЅИД ПОЛНАЧОТ - УЛ Наведени Број : E178074, УЛ Наведени Адаптер.НИ СТАНДАРД : Ниво VI енергетска ефикасност состанок на Одделот за Енергетика (DOE) и Калифорнија Енергија Комисија (ЦИК) регулаторни барања.IPHONE USB ЅИД ПОЛНАЧОТ - Home Spot еден-портен USB ѕид полначот трошоци вашиот MP3 Плеери, Дигитални Камери, УСБ-от за Таблет Уреди.Како што се i Phone 8/ 8plus/i Phone X ,i Phone 7/7 плус, i Phone 6s/6splus, i Phone 6/6 плус 5 S 5 4 S,Samsung Галакси S8 S7 S6 S5 S4 S3,HTC One М8,LG G2 G3, Motorola И Повеќе Мобилни Телефони.ПРЕМИУМ ПРЕТСТАВАТА : Текст - AC 100-240 V, Излез : DC 5 V / 1 A.Обезбедува брзо полнење брзина за вашиот мобилен телефон за да се спаси повеќе време. (Не поддржува Qualcomm Брзо Полнење).СИГУРНОСТ : Полначот со IC чип во внатрешноста е дизајнирана за да се идентификуваат целосно полнење со безбедноста користење,Заштита од над полнење со текот на струи, и над греење,Полнење престанува кога батеријата е полна.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со повеќето маси, мобилен телефон и други usb поддржани уреди, како што се i Phone 7 плус 6 S Плус 6 Плус SE 5 5 C 5 S 4 S 4, i Pad Про Воздух 2 Мини 2 3 4 5, i Pod touch, Samsung Галакси S7 S7 работ S6 работ плус S5 S4 S2 S3 Забелешка 5 4 3 2 Мега, Samsung таблети, Nexus 6 P 5 X, Oneplus Еден, Oneplus 2, HTC, LG, Nokia, Blackberry, Motorola, MP3 плеери, паметни телефони, e-книга читателите, поттикне, Bluetooth звучници, и повеќе.Боја : 4 Pack - Црна.

Главните својства