.

Оган Стартер Tumbleweed 36 Firestarter Грутки ја Добиете Вашата Јаглен Оган Случува Внатре/Надвор Идеален за Barbeque Скари (Kamado, Зелено Јајце) Пит-Пушачите, Дрво Печки, Campfires Камин?

Оган Стартер Tumbleweed 36 Firestarter Грутки ја Добиете Вашата Јаглен Оган Случува Внатре/Надвор Идеален за

DEN 352.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

????ДОБИЕТЕ ВАШИОТ ОГАН СЛУЧУВА, БЕЗ РАЗЛИКА КАДЕ : 36 Смета Торба!За сите ваши оган потреби, нашите firestarters ќе биде вашата одат на придружник.Добиете совршено оган случува за вашата скара, Вебер/Зелено Јајце/Kamado скари, woodstoves, камини, bbq пдд/ барел пушачи - нашите јаглен оџак стартер испорачува во двете вредност & практичност. ????ВЛАЖНИ ИЛИ WINDY?НЕМА ПРОБЛЕМ : Ништо нема да ти чува од уживање во вашите кампување/ пешачење во шумата или подготвување на празникот дома.Со екстра дрво за да се подобри цврстина, нашите природни оган почеток понуда будала-доказ начин да го добиете вашиот оган случува кога е влажна, windy, па дури и кога ќе добие влажна логови.Во ниеден момент, ќе се ужива совршен оган со вашите најблиски собирање околу!. ????ВАШИОТ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ FIRESTARTER : На Благодарни Glamper оган почнувајќи коцки се еко-пријателски преку и преку, етнички извори за одржливост, со нула штетни или опасни хемикалии.Уживајте во вашиот месо, пици & скара деликатеси без додаден хемиски вкусови или токсични мириса, како и оние кои најчесто доаѓаат со ниско-одделение гел-восок-се држи огнот почеток. ???? 10-12 МИНУТИ НА ГОРЕЊЕ ВРЕМЕ : Со Благодарен Glamper оган почеток, ќе имате доволно време за да се добие совршен оган случува.На долготраен ефект им овозможува на нашите firestartes да горат за 10-12 минути, ви дава дури и повеќе вредност по грутка. ????НА БЛАГОДАРНИ GLAMPER ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Зошто сме толку страстни за нашите производи?Бидејќи ние сме надвор ентузијасти и љубов да ги користите со нашите семејства.И ние сме сигурни дека ќе ви се допаднат нашите производи премногу!Тоа е причината зошто ние ви нудиме по секоја набавка на нашиот оган стартер пакети, нашите ironclad Пари Гаранција за враќање - Ако тоа не се исполни се што ветивме, ние наплата тебе - Без Прашања праша!.

Главните својства