.

5 Мали Кутија Сет Надворешниот Ракави Опфаќа Boxset со 1-3 ЛП Винил Снимање Албуми 4mil Пластични Не Размавта (+1 Бесплатно dj Магнет)

5 Мали Кутија Сет Надворешниот Ракави Опфаќа Boxset со 1-3 ЛП Винил Снимање Албуми 4mil Пластични Не Размавта

DEN 488.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Надворешниот Ракави за 12" Рекорд Кутија Сетови.Мали - Обично се вклопува 1-2 ЛП кутии најдобри. 13-3/8" x 13-1/8" не се размавта. ( 33.9725 x 33.3375 см.). *4 мили.дебели, полиетилен пластична.Потешки тежина ракав. ~Растеглив, но нема да се вклопат кутија многу поголем од 3/4".Мали - Обично се вклопува 1-2 ЛП кутии најдобри.

Главните својства