.

24 Volt Трансформатор, 500mA Моќ 500cm Кабел C Жица Адаптер за Сите Верзија Прстен Врата, Competible со Гнездо Здраво Skybell Ecobee Сенси Паметни и Honeywell Термостат (24V)

24 Volt Трансформатор, 500mA Моќ 500cm Кабел C Жица Адаптер за Сите Верзија Прстен Врата, Competible со Гнездо

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

♥【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】- На компатибилен адаптер со Прстен Видео Врата, Прстен Видео Врата 2 и Прстен Видео Врата Про.Тоа, исто така, одговара најмногу на Термостат, како Гнездо Здраво Skybell Ecobee Сенси Паметни и Honeywell Термостат, сега Можете да ги споделите со вашите видео врата или термостат работат континуирано, без потреба да се отстранат за да се промени неговата батерија, без непрекинато работење и прикажување на влијание. ♥【МОЌ СПЕЦИФИКАЦИЈА】- Приклучоци во вашиот стандарден 110v/120v штекер и претвора до 24-volt/500m A AC, Овластувања вашиот популарни паметни термостати (Гнездо, Ecobee, Honeywell, Emerson Сенси, Hive, итн.) и doorbells (Прстен, Гнездо Здраво, Skybell, август) во кои се бара 24 volt енергија за функционирање. ♥【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- 16.4 FT кабел Не треба отпорник.Се соберат заедно на ѕидот од вашиот штекер до вашата врата или термостат без постоечка врата или жици.Лесен за инсталација и може да се постави во минути. ♥【БЕЗБЕДНО и НЕМА ПОВЕЌЕ да се РАСПРАВАМЕ】- Нашите батеријата копија има добивано на УЛ сертификат.Никогаш не ја полните вашата батерија повторно, брз лек за проблемот на "Низок тесто", може да се наплаќаат директно (приклучок за полнач во штекер и моќ нагоре).тоа значи дека не треба да се отстрани вашиот honeywell термостат со цел да се наплаќаат до батеријата.Со AC излез на 24 V/500m A, совршена алатка за да се задоволат вашите потреби. ♥【ЖИВОТ】- Само не контактирате во секое време сакате за проблемот на производот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.И ако на вратата трансформатор избега во секое време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги замени со нови една за вас и вие не треба да ги вратите неисправен еден.Големина : 24 V.

Главните својства